BİZ KİMİZ ?

28 yıllık deneyimiyle mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Furkan Koltuk; kaliteli ürünleri, modern mobilya tasarımları ve uygun fiyatları ile tüketicilerine ulaşmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan Furkan Koltuk, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve gelişimiyle Türkiye’deki mobilya sektörüne yön vermektedir.

Furkan Koltuk ürün gamında; modern tarzda koltuk takımları, köşe takımları ve chester koltuklardan oluşan zengin bir çeşitlilik yer almaktadır. Furkan Koltuk kullanıcılarına sunulan zengin renk ve kumaş seçeneklerine sahip mobilyalarıyla, farklı ürünleri birbiriyle kombin yapmak çok kolay…

Konforlu ve zengin ürün çeşitliliği, kaliteli, şık ve modern tasarımlarını cazip fiyatlarla sunan Furkan Koltuk, hızlı sevkiyatı ile tüm kullanıcılarına kısa sürede teslimat sağlamaktadır.

Uygun ödeme koşullarıyla Türk halkının satın alma alışkanlıklarını değiştiren Furkan Koltuk, evlenecek çiftlerin, evini yenileyeceklerin ve tüm mobilya severlerin ilk tercihi olmaktadır. Fabrika satış mağazası konseptini tam anlamıyla uygulayan İder, kaliteyi uygun fiyat ile sunmayı ilke edinmiştir.

VİZYON

Fabrika satış mağazası konseptimizi showroomlarımızda uyguluyor, uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz.

MİSYON

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.